10 põhjust, miks valida lõngad Whollywoolist

Whollywool on alles väga uus tulija Eesti käsitöömaastikul, kuid sellest olenemata soovime me pakkuda siinsetele meistritele vaid kvaliteetseid tooteid. 10 põhjust, miks peaksid tegema oma järgmise ostu just Whollywoolis on Sinu ees!

1. Tootja garanteerib kvaliteedi
Taani tootja Holst Garn, mille lõngad meie valikust leiab on väga kõrge ja väga kontrollitud kvaliteediga. Tootja jälgib, et ei lõngavabrikud oleksid eetilised ja inimlikud ning et materjalid tuleksid usaldusväärsetest farmidest.

2. Lõngad on pigem odavad
Üritame ona e-poes hoida lõnga hinda väimalikult madalal, et ühelgi käsitöölisel ja lõngahuvilisel lõnga hinna pärast midagi ostmata ei jääks. Selline käitumine küll aeglustab meie poe kasvu kuid leiame, et kliendibaasi leidmiseks on selline lähenemine ainuõige.

3. Mulesing-vaba
Meriinovilla sisaldusega lõngades kasutatav vill on mulesing-vaba.

4. Hea metraaž
Lõngad on peenikesed ja kerad üsna klassikalise 50g kaaluga. Küll aga on nende metraaž sellise kaalu juures päris hea ja ühest kerast jagub päris pikaks ajaks. Titicaca keras on meetreid 400, Coast'il 350m, Tides'il 287m ning Cielo keras 125m. 

5. Suur värvivalik
Kuigi meie e-poes on tootja värvivalikutest hetkel saadaval vaid umbes pooled, siis huvi korral saada meile soov kui jääb silma mõni, mida meil ei ole. Saame lisada selle oma järgmisesse tellimusse ja Sina saad selle veidi parema edasimüügi hinnaga ;)

6. Paljudele mustritele kohandatav
Ravelry on pungil täis kudumismustreid siit ja sealtpoolt merd. Sageli on neis kasutatavad lõngad sellise, mida Eestis on keeruline leida või jäävad need lihtsalt meie hinnaklassist välja. Õnneks kasutatakse neis mustrites sageli Holst Garn'i lõngasid ning need on meil siin poes ju täitsa saadaval :)

7. Lihtne hooldada
Vill on teatavasti isepuhastuv ja seda soovitatakse "pesemiseks" pigem tuulutada või pesta käsitsi. Mitmed Holst Garn'i lõngad on villarežiimil masinpestavad.

8. Järele katsetatud
Meie e-poes on müügil vaid need lõngad, mida me oleme ise korduvalt erinevateks esemeteks läbi katsetanud ning mille kvaliteedi, tekstuuri ja kantavusega me oleme rahul. Just sellepärast ongi meie poe valik just niisugune.

9. Anname nõu!
Kui on küsimusi mõne lõnga olemuse vm kohta, siis vastame teile hea meelega. Kirjutage julgelt facebooki, instagrami või meili. 

10. Kiire tarne
Eestisisene tarne on kiire ja jõuab tavaliselt saajani 1-2 tööpäevaga. 

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Järgmine

Jaga seda artiklit